MB-60

Klass 41
Õhukindel aken
Klass E900
Veekindel
C5
EN 12211:2001; EN 12210:2001
Tuulekindel
Klass 3
Löögikindel

MB-60 on kaasaegne alumiiniumsüsteem, mis on ette nähtud soojus- ja heliisolatsiooni vajavatele ehitistele, näiteks mitmesuguste akende, uste, vestibüüli, vaateakende või ruumiliste konstruktsioonide realiseerimiseks.

Süsteemi profiilidel on kolmekambriline struktuur. Aknaosade konstruktsioonisügavus on vastavalt 60 mm (leng) ja 69 mm (raam) ning uste puhul vastavalt 60 mm (leng) ja 60 mm (raam). Sellised profiili sügavused annavad toote välisküljele ühetasandilise efekti. Profiilide kuju võimaldab saavutada peeneid ja vastupidavaid akna- ja uksekonstruktsioone.

Võimalik profiilide painutamine saavutamaks erinevat tüüpi kaarkonstruktsioone.

MB-60 süsteemi iseloomustab üldine soojusisolatsioon (U madal väärtus) tänu termiliste vahedele ja tihenditele. Need profiilid vastavad akende puhul materjaligrupi 2.1 ja DIN 4108 uste puhul 2.2 ja soojusnõuetele vastavalt süsteemidele DIN 4108. Süsteemides on olemas "oomega" kujulised termilised vahed, mille laius on 24 mm (aknad) ja 14 mm (uksed). Pidurite kuju suurendab profiilide jäikust ja aitab kaasa drenaažsüsteemile tagades sobiva soojusisolatsiooni kõikides ilmastikutingimustes üheaegselt. HPVC ja EPDM tihenditest valmistatud lävi tagavab uksele hea soojusisolatsiooni ning õhu- ja veekindluse.

See süsteem sarnaneb akna / uksega MB-45, MB-59S ja MB-70, mis võimalab kasutada palju ühilduvaid elemente, nt. tavalised klaaspinnad, nurgaühendused, tihendusribad, tihendid, hinged. Samas on ka paljud tehnoloogilised protsessid identsed, nagu näiteks katete ja risttalade ühenduselementide kinnitamine, nurgaühenduste liimimine, mitmesuguste süvendite väljalõikamine jne, mistõttu on toodete nii välis- kui ka sisekujundus peaaegu identsed.

MB-60 süsteem on soojusisolatsiooniga süsteemide alus: MB-60HI, MB-60US HI, MB-60E HI, MB-60EF HI.

DOWNLOADABLE

Brochure MB-60

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus