MB-60

Klass 41
Õhukindel aken
Klass E900
Veekindel
C5
EN 12211:2001; EN 12210:2001
Tuulekindel
Klass 3
Löögikindel

MB-60 on kaasaegne alumiiniumsüsteem, mis on ette nähtud soojus- ja heliisolatsiooni vajavate väliste arhitektuuriehitiste, näiteks mitmesuguste akende, uste, vestibüüli, vaateakende või ruumiliste konstruktsioonide realiseerimiseks.

Süsteemi profiilidel on kolmekambriline struktuur. Aknaosade konstruktsioonisügavus on vastavalt 60 mm (leng) ja 69 mm (raam) ning uste puhul vastavalt 60 mm (leng) ja 60 mm (raam). Niisugused profiili sügavused annavad tootele pärast sulgemist ühe pinna väliskülje efekti. Profiilide kuju võimaldab saavutada saledaid ja vastupidavaid akna- ja uksekonstruktsioone.

On olemas profiilide painutamise võimalus, mis võimaldab saavutada erinevat tüüpi kaared ja kaarekonstruktsioonid.

MB-60 süsteemi iseloomustab üldine soojusisolatsioon (U madal väärtus) tänu termiliste vahedele ja tihendite kasutamisele. Need süsteemiprofiilid vastavad akende puhul materjaligrupi 2.1 ja DIN 4108 kohaste uste puhul 2.2 ja soojusnõuetele vastavalt süsteemidele DIN 4108. Süsteemides on olemas "oomega" kujulised termilised vahed, mille laius on 24 mm (aknad) ja 14 mm (uksed). Pidurite kuju suurendab profiilide jäikust võrreldes lamedate piduritega ja aitab kaasa drenaaž süsteemile, tagades sobiva soojusisolatsiooni kõikides atmosfääritingimustes üheaegselt. HPVC ja EPDM tihenditest valmistatud lävi tagavab uksele hea soojusisolatsiooni ning õhu- ja veekindluse.

Selle süsteemi iseloomulik tunnus on selle seos akna / uksega MB-45, MB-59S ja MB-70. Sellise konstruktsiooni kohandamine võimaldas nendes süsteemides saavutada ja rakendada palju ühilduvaid elemente, nt. tavalised klaaspinnad, nurgaühendused, tihendusribad, klaas- ja sulgetihendid, ühine riistvara, sulgemisseadmed, hinged. Samas ka paljud identsed tehnoloogilised protsessid, nagu näiteks katete ja risttalade ühenduselementide kinnitamine, nurgaühenduste liimimine, mitmesuguste süvendite väljalõikamine jne. Selle tagajärjeks on mitmesuguste välis- ja siseehitussüsteemidega toodete nii välis- kui ka sisekujundus peaaegu identsed.

MB-60 süsteem on soojusisolatsiooniga süsteemide alus: MB-60HI, MB-60US HI, MB-60E HI, MB-60EF HI.

DOWNLOADABLE

Brochure MB-60

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus