MB-70

> 1,5
W/(m2K)
Soojusisolatsioon Uf
Klass 4
Õhukindel
Klass E1200
Veekindel
Klass C5
Tuulekindel

MB-70 on kaasaegne alumiiniumsüsteem soojus- ja akustilisisolatsiooni vajavate ehituselementide (mitmesugused aknad, uksed, vestibüülid, vaateaknad) või ruumiliste konstruktsioonide valmistamiseks.

Profiilidel on kolmekambriline struktuur. Akna osade konstruktsiooni sügavus on vastavalt 70 mm (leng) ja 79 mm (raam) ning uste puhul vastavalt 70 mm (leng) ja 70 mm (raam). Sellised sügavused annavad tootele pärast sulgemist ühe tasapinnalise efekti. Profiilide kuju võimaldab saavutada peeneid ja vastupidavaid akna- ja uksekonstruktsioone. MB-70 süsteemis on võimalik toota ka nn varjatud korpusega MB-70US ja MB-70 "Industrial" aknaid, mis sobivad suurepäraselt postindustriaalsete ajalooliste ja monumentaalsete objektide moderniseerimisel.

MB-70 süsteemi iseloomustab üldine soojusisolatsioon tänu termiliste vahedele ja tihendite kasutamisele. Sellel on suur tähtsus energiahalduse ja keskkonnakaitse kasvavatel nõudmistel. Süsteemi MB-70 konstruktsioonide soojusülekandeteguri väärtus on sõltuvalt profiilidest ja lisavarustusest vahemikus 1,5 kuni 2,39 W / m2K. Süsteemides on olemas "oomega" kujulised termilised vahed, mille laius on 24 mm (aknad) ja 14 mm (uksed). Soojusvahede pakutav kuju suurendab profiili jäikust ja aitab kaasa drenaažile tagades sobiva soojusisolatsiooni kõikides ilmastikutingimustes. Akende termilistel vahedel on sektsioonide liitumispunktis täiendavad tihendid, samuti keeled, mis jagavad kambri sisemise ja välimise alumiiniumsektsiooni kolmeks osaks.

Tänu sellise kujuga termiliste vahede kasutamisele ei ole nende soojusisolatsiooni suurendamiseks vaja nende vahelist ruumi täita vahtpolüuretaani või vahustatud stüreenist sisetükkidega. Tihedust tagatakse tänu kahekomponendilisest EPDM sünteetilisest kummist valmistatud spetsiaalsete tihendite kasutamisele: tahke ja vahtplast, mis tagab selle vananemiskindlust pikaajalise kasutamise ajal, samuti ka väga hea soojusisolatsiooni. MB-70 on esimene süsteem milles seda tüüpi materjali kasutatakse.

Süsteem võimaldab paigaldada klaaspaneelide komplekte paksusega 21 mm kuni 57 mm aknaavadele ja 12 mm kuni 48 mm paksustele akendele/ustele. Selline lai vahemik võimaldab kasutada erinevaid klaaspaneele.

Lai värvivalik tavapaletis võimaldab rahuldada meie kõige nõudlikumate klientide soove. MB-70 süsteem on aluseks lahendustele, millel on paremad soojusisolatsiooni omadused, näiteks: MB-70HI, MB-70US HI ja MB-70CW HI.

Featured

MB-70 / MB-70 HI

The basic range of profiles allows the manufacturing of windows that open inwards
and outwards. Thanks to its construction, it allows the use of many types of turn, tilt,
turn-and-tilt and tilt-and-slide fittings as well as folding constructions. As regards
doors, we have at our disposal the conventional single- or double-leaf doors as well
as doors with the so-called safe doorstop. The system is also used for making bigger
showcase structures using reinforcing profiles when required. It is also the basis for
a number of interesting individual solutions.

MB-70US / MB-70US HI

The invisible window sash variety. It enables an effect of indifferent look of series of neighboring combination of fixed and opening windows from the outside of the building. It gives an impression of light and neat look since low width of frames seen from the outside. Available in both regular and HI variety with enhanced thermal insulation.

 

 

 MB-70SG

The variety of system that enables to make window with sash invisible from the outer space. It resembles regular concealed sash construction but since its frame features 47 mm width it is therefore narrower than MB-70US and offers slimmer and lighter look.

 

 

 

 

MB-70 INDUSTRIAL / MB-70 INDUSTRIAL HI

Whether for renovating old steel windows or giving a stylish steel look to newbuild,
the MB-70 Industrial enables to keep with the original style, providing all the benefits
of modern aluminum technology. Combining attractive design options with long term
reliability, the system also features enhanced thermal insulation properties to ensure
energy conservation.

 

 

                 MB-70RC4                                    MB-70 Casement                        MB-70 Pivot                 MB-70CW / MB-70CW HI

           

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus