Puit-alumiinim aknad

Puit-alumiinim aknad – see on vast parim ilu ja kvaliteedi kombinatsioon. Need on aknad, kus puit ja alumiinium on seostatud maksimaalse koostöö ja iga materjali esteetilise väljanägemise saavutamiseks.

Puit on juba ammu tuntud, kui keskkonna sõbralik materjal, mis ühtlasi loob sooja ja hubase õhkkonna. Puit-alumiinim akende kasutamine tagab parima kaitse ilmastiku nähtuste eest ja tänu alumiiniumile on garanteeritud nende kestvus ja saäilitab sooja miljöö ruumis.

VÄLJ RÄTT LÖSNING FÖR DINA BEHOV

Våra aluminiumklädda träfönster ger dig det bästa från två världar med träets naturliga fördelar och aluminiumets styrka. Vilken av våra lösningar som passar bäst för dig beror på vad du är ute efter när det gäller profiltjocklek, värme- och ljudisolering och mycket annat.

Tack vare våra avancerade tillverkningsprocesser kan vi anpassa ditt nya fönster utefter dina exakta önskemål och på så vis får du ett fönster som inte bara möter utan även överträffar dina förväntningar. Välj mellan högkvalitativa träsorter så som tall, mahogny och ek.

Puit-alumiinium 78 mm

Puitaknad valmistatakse 3-kihilisest puidust, mis luuakse klassikalise süsteemi IV Plus baasil. See alumiinium kattega konstruktsioon on võimalik variatsioonis 78 mm paksuse profiiliga.

Tihti paigaldatakse 3-kordsed klaaspaketid efektiivsema soojus- ja heliisolatsiooni saavutamiseks.

Read more

Puit-alumiinium 68 mm

Põhiliseks erinevuseks puitakendest on alumiiniumkatte olemaolu, mis täidab akna kaitsefunktsiooni, peaaegu nagu puidukoor. Meie valmistame aknaid hoolikalt valitud puidust – mänd, mahagon (Meranti) või tamm, mis on kihtide kaupa kokkuliimitud.

Meie teostame nende tehnoloogilist töötlust vastavuses rangete Euroopa standarditele, mis garanteerib toote kõrge kvaliteedi. Meie aknad vastavad enamuste klientide nõudmistele tänu laialdasele värvivalikule.

Read more

PUU PROFIILI TEHNOLOOGIA

Lümico aknad ja uksed on valmistatud männi-, tamme- ja eksootilistest meranti mahagonist.

Puitprofiilide tootmisprotsess nõuab puidu väga hoolikat kuivatamist. Lümicos oleme selle protseduuri täielikult automatiseerinud, tagades korrektse tulemuse.

Liimitud elementide, mitte tahkete puitdetailide kasutamine, kõrvaldab täielikult puidu kaardumuse probleemi. Paralleelse struktuuriga kolmekordne lamineeritud materjal annab tunduvalt paremad tehnilised omadused kui sama kujuga täispuit.

Puidust profiilid on pidevalt allutatud atmosfääri mõjule, nagu niiskus ja tuul, mis tähendab, et vastupidavus on väga oluline. Meie aknad on vastupidavamad laki pinnale kandmisele, mis koosneb aluskihist, baaskihist, kihtide vahelisest ja viimistluskihist. Turunõuete rahuldamiseks oleme oma tehases paigaldanud Euroopa kõige kaasaegsema kuivatus- ja lakkimisehitse tehasesse.

Aknad

Puidust aknad on midagi enamat kui lihtsalt leng ja raam. Hoopis sinu elustiil ja tõekspidamised!

Kuigi puitaknad on alati olnud populaarsed, on viimastel aastatel on kasutamine dünaamiliselt kasvanud. Selle põhjuseks on moekus, tervislik eluviis ja soov olla ümbritsetud kõrgeima kvaliteediga toodetega.

Puidust akende fännid on ka klassikalise stiili fännid, kes otsivad tooteid ja lahendusi kooskõlas Eesti traditsioonidega. Lumico vastab iga kliendi ootusele!

Muidugi on tänapäeval toodetud puitaknad on vähe sarnased aastaid tagasi toodetud akendega, aga samas säilitades hinge ja elegantse stiili.

Kõige sagedamini toodetakse kvaliteetsest männipuidust. Teised populaarsed valikud on tamm ja isegi eksootika nagu meranti. Meie standard lengid on valmistatud kolmekihilisest liimpuidust, mis on korrektselt kuivatatud, tänu millele saavutatakse suurepärane staatika. Muud olulised omadused on immutamine, värvimine ja lakkimine.

Üldiselt on puitaknad 68 mm profiiliga, kuid oleme astunud sammu edasi ja pakume 78 mm, 88 mm ja isegi 92 mm profiiliga.

Need kolm viimast sobivad ideaalselt klientidele, kes ei aktsepteeri kompromisse ja hindavad akent, mis vastab passiivse, energiatõhusa kodu nõuetele.

OMADUSED

  • 1 Sobiv kolmekordse klaasiga, andes suurepärase soojus- ja heliisolatsiooni.
  • 2 Sulgemisel on kolm tihendit, mis moodustavad kaks õhukambrit, mis annavad ruumile täiendava isolatsiooni. Need võimaldavad samaaegselt eelsoojendatud õhu aeglast vahetamist.
  • 3 Vee äravoolu kanalid kaitsevad raame õhuniiskuse mõju eest. Nad viivad setteveed aknaraamist eemale, kaitstes tervet konstruktsiooni märgumise eest.
  • 4 Komposiitkonstruktsioon on valmistatud kolmekihilisest puidust

MÄND

MERANTI

MÄND

MERANTI

Värvid on ainult viitamiseks, kuna nende tegelik värv võib erineda sõltuvalt puidu tüübist.

Käepidemed

Meie akendele pakume mitmes värvitoonis käepidemeid, mis on standardvarustuses vale positsiooniluku kaitsega.VEE ÄRAVOOLU KANALID

Vee äravoolu kanalid puitaknates täidavad funktsiooni, mis kaitseb aknaraame atmosfääriteguritest. Eemaldavad setteveed akna välja, kaitstes kogu struktuuri niiskuse eest. (Värvid: must, oliiv, kuldne ja valge)

Tootmisprotsess