CHOOSE THE RIGHT SOLUTION FOR YOUR NEEDS

Our aluminum clad windows give you the best of two worlds with the natural advantages of the wood and the strength of the aluminum. Which of our solutions is best for you depends on what you are looking for when it comes to profile thickness, heat and sound insulation and much more.

Thanks to our advanced manufacturing processes, we can customize your new window according to your exact wishes and thus you get a window that not only meets, but also exceeds your expectations. Choose from high quality woods such as pine, mahogany and oak.

Puit-alumiinium 78 mm

Puitaknad valmistatakse 3-kihilisest puidust, mis luuakse klassikalise süsteemi IV Plus baasil. See alumiinium kattega konstruktsioon on võimalik variatsioonis 78 mm paksuse profiiliga.

Tihti paigaldatakse 3-kordsed klaaspaketid efektiivsema soojus- ja heliisolatsiooni saavutamiseks.

Read more

Puit-alumiinium 68 mm

Põhiliseks erinevuseks puitakendest on alumiiniumkatte olemaolu, mis täidab akna kaitsefunktsiooni, peaaegu nagu puidukoor. Meie valmistame aknaid hoolikalt valitud puidust – mänd, mahagon (Meranti) või tamm, mis on kihtide kaupa kokkuliimitud.

Meie teostame nende tehnoloogilist töötlust vastavuses rangete Euroopa standarditele, mis garanteerib toote kõrge kvaliteedi. Meie aknad vastavad enamuste klientide nõudmistele tänu laialdasele värvivalikule.

Read more

PUITPROFIILI TEHNOLOOGIA

Lümico aknad ja uksed on valmistatud männi-, tamme- ja eksootilistest meranti mahagonist.

Puitprofiilide tootmisprotsess nõuab puidu väga hoolikat kuivatamist. Lümicos oleme selle protseduuri täielikult automatiseerinud, tagades korrektse tulemuse.

Liimitud elementide, mitte tahkete puitdetailide kasutamine, kõrvaldab täielikult puidu kaardumuse probleemi. Paralleelse struktuuriga kolmekordne lamineeritud materjal annab tunduvalt paremad tehnilised omadused kui sama kujuga täispuit.

Puidust profiilid on pidevalt allutatud atmosfääri mõjule, nagu niiskus ja tuul, mis tähendab, et vastupidavus on väga oluline. Meie aknad on vastupidavamad laki pinnale kandmisele, mis koosneb aluskihist, baaskihist, kihtide vahelisest ja viimistluskihist. Turunõuete rahuldamiseks oleme oma tehases paigaldanud Euroopa kõige kaasaegsema kuivatus- ja lakkimisehitse tehasesse.

Aknad

Puidust aknad on midagi enamat kui lihtsalt leng ja raam. See on sinu elustiil ja tõekspidamised!

Kuigi puitaknad on alati olnud populaarsed, on viimastel aastatel on kasutamine dünaamiliselt kasvanud. Selle põhjuseks on moekus, tervislik eluviis ja soov olla ümbritsetud kõrgeima kvaliteediga toodetega.

Puidust akende fännid on ka klassikalise stiili fännid, kes otsivad tooteid ja lahendusi kooskõlas Eesti traditsioonidega. Lumico vastab iga kliendi ootusele!

Muidugi on tänapäeval toodetud puitaknad on vähe sarnased aastaid tagasi toodetud akendega, aga samas säilitades hinge ja elegantse stiili.

Kõige sagedamini toodetakse kvaliteetsest männipuidust. Teised populaarsed valikud on tamm ja isegi eksootika nagu meranti. Meie standard lengid on valmistatud kolmekihilisest liimpuidust, mis on korrektselt kuivatatud, tänu millele saavutatakse suurepärane staatika. Muud olulised omadused on immutamine, värvimine ja lakkimine.

Üldiselt on puitaknad 68 mm profiiliga, kuid oleme astunud sammu edasi ja pakume 78 mm, 88 mm ja isegi 92 mm profiiliga.

Need kolm viimast sobivad ideaalselt klientidele, kes ei aktsepteeri kompromisse ja hindavad akent, mis vastab passiivse, energiatõhusa kodu nõuetele.

OMADUSED

  • 1 Kolmekordne klaas tagab suurepärase soojus- ja heliisolatsiooni.
  • 2 Kolm tihendit moodustavad kaks õhukambrit, mis annavad ruumile täiendava isolatsiooni ja võimaldavad samaaegselt eelsoojendatud õhu aeglast vahetamist.
  • 3 Vee äravoolu kanalid kaitsevad raame õhuniiskuse eest, viivad setteveed aknaraamist eemale kaitstes tervet konstruktsiooni märgumise eest.
  • 4 Komposiitkonstruktsioon on valmistatud kolmekihilisest puidust

MÄND

MERANTI

MÄND

MERANTI

Värvid on illustratiivsed kuna nende tegelik värv võib erineda sõltuvalt puidu tüübist.

Käepidemed

Pakume akendele mitmes värvitoonis käepidemeid.VEE ÄRAVOOLU KANALID

Vee äravoolu kanalid kaitsevad aknaraame atmosfääri tegurite eest. Juhivad setteveed aknast eemale kaitstes kogu struktuuri niiskuse eest. (Värvid: must, oliiv, kuldne ja valge)

Tootmisprotsess