SÜSTEEM IV92

IV92 EUROLINE PROFIIL

See on alternatiiv klassikalisele süsteemile EUROLINE IV 78 ja 88, laiusega 92 mm ja energiasäästlikum.

IV92 EUROLINE SOFT PROFIIL

Süsteemil on elegantne disain, esteetiliselt ümardatud profiil ja sujuv kuju.

IV92 EUROLINE BELGIA PROFIIL

Kõige soojem variant on IV 78 ja 88 EUROLINE 92 mm lai. Süsteem on mõeldud Prantsusmaa, Belgia ja Hollandi turgudele.

IV92 EUROLINE RETRO PROFIIL

RETRO süsteemide kõige laiem ja soojem profiil. IV 92 EUROLINE RETRO sobib nii kaasaegsete elamute kui ka ajalooliste majade arhitektuuriga.

Read more

SÜSTEEM IV88

IV88 EUROLINE PROFIIL

88 mm paksune süsteem on toode, mis on suunatud nõudlikele klientidele.

IV88 EUROLINE PROFIIL SOFT

See on alternatiiv klassikalisele süsteemile IV 88 EUROLINE, mis on rikastatud täiendavate visuaalsete omadustega.

IV88 EUROLINE PROFIIL BELGIA

IV 78 EUROLINE Alternatiiv 88 mm laiusega. Süsteem on mõeldud Prantsusmaa, Belgia ja Hollandi turgudele.

IV88 EUROLINE PROFIIL RETRO

See süsteem on mõeldud inimestele, kes hindavad ilu ja keerukust.

Read more

SÜSTEEM IV78

IV78 EUROLINE PROFIIL

See on parim valik inimestele, kes hindavad eelkõige materjali ehtsust ja loomulikkust.

IV78 EUROLINE PROFIIL SOFT

Profiil IV 78 EUROLINE SOFT on traditsionalistidele soovitatud lahendus.

Seda iseloomustab pehme joon, ja allajoonitud servad ümardusraadiusega 6 mm.

IV78 EUROLINE PROFIIL BELGIA

Tänu oma erilistele ja ainulaadsetele esteetilistele omadustele on süsteem väga populaarne Prantsusmaal, Belgias ja Hollandis.

IV78 EUROLINE PROFIIL RETRO

Süsteem on mõeldud klassikalise ilu armastajatele. See sobib ideaalselt kaasaegsete elamute, samuti ajalooliste majade arhitektuuri.

Read more

SÜSTEEM IV68

Profiil IV 68 Standard

Parim variant neile, kes hindavad tänulikke ja loomulikke matejale.

Kõik aknad valmistatakse valikpuidust – mänd, mahagon (Meranti) või tamm.

Profiil IV 68 Softline.

Süsteemi IV 68 Standard analoog, küllalt omapäraste visuaalsete väärtustega. Nagu akende IV68 Standard puhul, antud mudel valmistatakse samuti valikpuidust mänd, mahagon (Meranti) või tamm kihi kaupa kokkuliimimisega.

Süsteem IV68 Retro

Ilu – see on rafineeritus ja stiili tunne. Kui need omadused on teile lähedased, siis antud mudel vastab täielikult neile.

Tänu peenejoonelisele liidustamisele Süsteem IV68 Retro võimaldab säilitada XIX sajandi akende välimuse. Lisaks süsteem tagab kõik isolatsiooni ja hermeetilisuse omadused.

Read more

SÜSTEEM IV Pluss

See on Süsteemi IV 68 laiendatud versioon, milles kompleksne konstruktsioon valmistatakse 4 – kihilisest liimpuidust.

Ta erineb profiili laiuse poolest – 78, 88 või 92 mm, mis tagab 3 –se klaaspaketi kasutamise võimaluse, mis omakorda annab suurepärase termo- ja heliisolatsiooni.

Read more

Belgia süsteem

Leiab kasutamist peamiselt Prantsusmaal, Belgias ja Hollandis tänu oma spetsiifilistele ja unikaalsetele esteetilistele omadustele.

Antud mudeli eripäraks on see, et nad on valmistatud täielikult puidust. Alumiiniumist äravoolurennid on vahetatud puidust äravoolurennidega.

Read more

Skandinaavia süsteem

Selle süsteemi nimetus ja disain viitab sellele, et antud mudel leiab kasutamist Skandinaavia riikides ja Inglismaal.

Selle profiili aknad avanevad väljapoole, mis kindlustab tubade sees lisaruumi. Tänu sellele asjad, mis on paigaldatud aknalauale ei sega akna mehaanilisi omadusi.

Aknatiiva raam kindlustab efektiivse tihenduse tuulise ilma puhul, mis surutakse tihendi külge, mis asub aknalengis. Seega – mida tugevam on tuul, seda kindlam on tihendus.

Read more

Aken Unitas

Pööratavat tüüpi aken on suurepäraseks lahenduseks igal pool, kus on sagedase ja kiire tuulutamise vajadus.

Selle mudeli eripäraks on süsteem, mis võimaldab pöörata akent 180 kraadi. Raami reguleeritav pidur hoiab aknaraami suvalises tuulutamise asendis. Selline lahendus teeb lihtsaks lisaks ruumi tuulutamisele ka kõikide akende puhastamise.

Read more

Süsteem Sash

Inglismaa ja Iirimaa turgudel üks eesrinlikumatest ja nõutavamatest. Avanedes üles-alla kindlustab lihtsa ja kindla konstruktsiooni. Tänu sellisele lahendusele saavutatakse lisa ekspluatatsiooniruumi toas.

Read more

Süsteem Casement

Casement – need on traditsioonilised inglise aknad, mis avanevad väljapoole, kindlustades ekspluatatsiooniruumi kokkuhoiu. Lisaks Inglismaale erilise menu osaliseks said nad Hollandis.

Lisaks iseloomulik on, et tingituna kultuurioludest nad võivad toonitada selliseid elemente nagu dekoratiiviluliistud.

Read more

PUU PROFIILI TEHNOLOOGIA

Lümico aknad ja uksed on valmistatud männi-, tamme- ja eksootilistest meranti mahagonist.

Puitprofiilide tootmisprotsess nõuab puidu väga hoolikat kuivatamist. Lümicos oleme selle protseduuri täielikult automatiseerinud, tagades korrektse tulemuse.

Liimitud elementide, mitte tahkete puitdetailide kasutamine, kõrvaldab täielikult puidu kaardumuse probleemi. Paralleelse struktuuriga kolmekordne lamineeritud materjal annab tunduvalt paremad tehnilised omadused kui sama kujuga täispuit.

Puidust profiilid on pidevalt allutatud atmosfääri mõjule, nagu niiskus ja tuul, mis tähendab, et vastupidavus on väga oluline. Meie aknad on vastupidavamad laki pinnale kandmisele, mis koosneb aluskihist, baaskihist, kihtide vahelisest ja viimistluskihist. Turunõuete rahuldamiseks oleme oma tehases paigaldanud Euroopa kõige kaasaegsema kuivatus- ja lakkimisehitse tehasesse.

Aknad

Puidust aknad on midagi enamat kui lihtsalt leng ja raam. Hoopis sinu elustiil ja tõekspidamised!

Kuigi puitaknad on alati olnud populaarsed, on viimastel aastatel on kasutamine dünaamiliselt kasvanud. Selle põhjuseks on moekus, tervislik eluviis ja soov olla ümbritsetud kõrgeima kvaliteediga toodetega.

Puidust akende fännid on ka klassikalise stiili fännid, kes otsivad tooteid ja lahendusi kooskõlas Eesti traditsioonidega. Lumico vastab iga kliendi ootusele!

Muidugi on tänapäeval toodetud puitaknad on vähe sarnased aastaid tagasi toodetud akendega, aga samas säilitades hinge ja elegantse stiili.

Kõige sagedamini toodetakse kvaliteetsest männipuidust. Teised populaarsed valikud on tamm ja isegi eksootika nagu meranti. Meie standard lengid on valmistatud kolmekihilisest liimpuidust, mis on korrektselt kuivatatud, tänu millele saavutatakse suurepärane staatika. Muud olulised omadused on immutamine, värvimine ja lakkimine.

Üldiselt on puitaknad 68 mm profiiliga, kuid oleme astunud sammu edasi ja pakume 78 mm, 88 mm ja isegi 92 mm profiiliga.

Need kolm viimast sobivad ideaalselt klientidele, kes ei aktsepteeri kompromisse ja hindavad akent, mis vastab passiivse, energiatõhusa kodu nõuetele.

OMADUSED

  • 1 Sobiv kolmekordse klaasiga, andes suurepärase soojus- ja heliisolatsiooni.
  • 2 Sulgemisel on kolm tihendit, mis moodustavad kaks õhukambrit, mis annavad ruumile täiendava isolatsiooni. Need võimaldavad samaaegselt eelsoojendatud õhu aeglast vahetamist.
  • 3 Vee äravoolu kanalid kaitsevad raame õhuniiskuse mõju eest. Nad viivad setteveed aknaraamist eemale, kaitstes tervet konstruktsiooni märgumise eest.
  • 4 Komposiitkonstruktsioon on valmistatud kolmekihilisest puidust

MÄND

MERANTI

MÄND

MERANTI

Värvid on ainult viitamiseks, kuna nende tegelik värv võib erineda sõltuvalt puidu tüübist.

Käepidemed

Meie akendele pakume mitmes värvitoonis käepidemeid, mis on standardvarustuses vale positsiooniluku kaitsega.VEE ÄRAVOOLU KANALID

Vee äravoolu kanalid puitaknates täidavad funktsiooni, mis kaitseb aknaraame atmosfääriteguritest. Eemaldavad setteveed akna välja, kaitstes kogu struktuuri niiskuse eest. (Värvid: must, oliiv, kuldne ja valge)

Tootmisprotsess