PVC Aknad

Mitte kõik PVC-materjalist aknad pole ühesugused. Profiili kujunduse erisused mõjutavad akna tehnilisi omadusi. Viimase põlvkonna Gealan profiiliga aknad pole lihtsalt silmapaistvad, vaid ka peensusteni läbimõeldud ja vastatavad tehnilistele nõuetele.

Gealan PVC profiilid on "kaasaegsed" - alustades soojus-ja heliisolatsiooniga ning lõpetades sissemurdmise kaitse ja ventilatsiooniga.

Energiatõhusus (Gealan s8000)

Gealan s8000 — laia kasutusspektriga süsteem, mis sobib nii uusarendustesse, kui ka vana elamise remondiks. Süsteem vastab kõikidele energiasäästlike akende nõuetele ja on eeskujuliku soojus- ja heliisolatsiooniga. Lahenduse optimaalsust tagatakse tihenduslindi ja materjali optimeerimise kaudu, muutes tootmise lihtsaks ja ökonoomseks.
Read more

Premium (Gealan S9000)

Gealan s9000 — tulevane ohutussüsteem, mis sobib nii uutele kui ka vanadele hoonetele. Süsteem vastab kõige kõrgematele akende energiasäästlikkuse nõuetele ja on varustatud turu parima soojusisolatsiooniga, mis muudab selle enim sobivaks passiivmajadele.
Read more

Liv Line

Lümico Schüco Liv Line this window arrangement is great. Our 20years experience and advanced construction work has led to the fact that we have developed a product second to none.
Read more

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus