PVC Aknad

Mitte kõik PVC-materjalist aknad pole ühesugused. Profiili kujunduse erisused mõjutavad akna tehnilisi omadusi. Viimase põlvkonna Gealan profiiliga aknad pole lihtsalt silmapaistvad, vaid ka peensusteni läbimõeldud ja vastatavad kõrgetele tehnilistele nõuetele.

Gealan PVC profiilid on kaasaegsed - alustades soojus-ja heliisolatsiooniga ja lõpetades sissemurdmise kaitse ning ventilatsiooniga.

Energiatõhusus (Gealan S8000)

Gealan S8000 — laia kasutusspektriga süsteem, mis sobib nii uusarendustesse, kui ka vana elamise remondiks. Süsteem vastab kõikidele energiasäästlike akende nõuetele ja on eeskujuliku soojus- ja heliisolatsiooniga. Lahenduse optimaalsust tagatakse tihenduslindi ja materjali optimeerimise kaudu, muutes tootmise lihtsaks ja ökonoomseks.
Read more

PREMIUM (Gealan S9000)

Gealan S9000 — ohutussüsteem, mis sobib nii uutele kui ka vanadele hoonetele. Süsteem vastab kõige kõrgematele akende energiasäästlikkuse nõuetele ja on varustatud turu parima soojusisolatsiooniga, mis muudab selle enim sobivaks passiivmajadele.
Read more

Liv Line

Lümico Schüco Liv Line aknasüsteem on suurepärane. Meie 20-aastane kogemus ja areng on viinud selleni, et oleme välja töötanud toote, mis on ületamatu.
Read more

Decco 71

Decco 71 system profile. 6-chamber system made of outstanding white PVC. Functional, universal and elegant.
Read more

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus