Alumiinium klaassüsteemid

Meie toodetud süsteemid on valmistatud alumiiniumist ja erinevatest karastatud või lamineeritud klaasitüüpidest Pakume süsteeme karkassiga ja ilma muutes fassaadi välisilmet veelgi atraktiivsemaks

Rõdude klaasimine kogub iga aastaga aina rohkem populaarsust. Klaasitud rõdud kaitsevad halbade ilmade, aga ka naabri soovimatute pilkude eest. Rõdude klaasimissüsteem ennetab soojuskadu ning on ideaalne lahendus neile, kes armastavad rõdul lilli kasvatada.

Klaaspiirded – sisekujunduse viimane moetrend. Muudavad täielikult kogu hooneilmet lisades sellele elegantsi, stiili ja väärikust. Klaasist konstruktsioon paistab kerge ja õhuline. Klaaspiirete mitmekesisus on niivõrd rikkalik, et arhitektid ei jäta kasutamata võimalust neid oma projektidesse lisada. Nii sise- kui välistingimustes muutub matistatud, peegelduv või läbipaistev klaas üha populaarsemaks viimistlusmaterjaliks.

RÕDU JA TERRASSI KLAASIMINE

Elegantsed ja kaasaegsed rõdud ja terrassid sobivad suurepäraselt kaasaegsete arhitektuursete lahendustega.

Balcony Glazing

Tänapäeval on rõdu klaasimine muutunud väga populaarseks. Rõdu klaasimine kaitseb nii halbade ilmastikutingimuste eest kui ka naabrite soovimatute pilkude eest. Rõdu klaasimissüsteem hoiab ära soojakadu. Lisaks on see ideaalne lahendus neile, kes soovivad lilli rõdul kasvatada.
Read more

Terrassi klaasimine

Terrassi klaasimine annab hoonele esindusliku välimuse ja kaitseb keskkonna mõjude eest. Täitke terrass valguse ja õhuga, kasutades raamideta terrassiklaase. Terrassiklaasidega kaitsete enda kodu halbade ilmade ja tüütute putukate eest. Te saate nautida oma kodu olles turvaliselt kaitstud. Karastatud klaasiga terrass – usaldusväärne, kauakestev ja lihtsasti hooldatav. Kuju ja mõõtmete valimisel piirangud puuduvad.
Read more

KLAASISÜSTEEMID

Arvatakse, et klaas on habras materjal, kuid meie puhul tuleb teha erand. Tänapäeval on karastatud terasest konstruktsioonid laialdaselt kasutuses mitte ainult kontorite ja korterite sisekujunduses, aga ka hoonete fassaadide viimistlemisel. Toodang on uskumatult vastupidav ja võimaldab kõikvõimalike kujundite loomist.

Klaaspiirded

Klaasist läbipaistvad ja õhkkerged piirded ei vaja erilist hoolt, sobivad hästi erineva interjööriga ruumidesse, luues läbipaistva ja visuaalselt suurendava efekti. Vaatamata oma visuaalsele haprusele on klaaspiirded kauakestvad ja vastupidavad ebasoodsate ilmastiku- ja keskkonnatingimustele ning säilitavad oma esialgse väljanägemise pikemalt kui metallist piirded.
Read more

Klaasseinad

Klaasseinte nagu ka teistest materjalidest valmistatud seinte eesmärgiks on ruumi jagamine. Kuid kui ennem oli see sisuliselt üks tühi sein, siis klaasseina puhul on tegu heleda, vaevalt märgatava, pooleldi läbipaistva ja äärmiselt vastupidava, vaid 1 cm jämeduse konstruktsiooniga, mis visuaalselt säilitab ruumi esialgse suuruse. Klaasseinad võivad olla suurepäraseks leiuks väikeste korterite omanikele, sest sellised seinad pole lihtsalt ilusad ja funktsionaalsed, aga ka taskukohased. Selliselt võib suurema vaevata ära vahetada töö- ja eluruumide esialgsed asukohad, tagades täieliku heliisolatsiooni ja võimaldada tubade lukustamist.
Read more

Klaasvarikatused

Klaasist valmistatud varikatused muudavad sissepääsu ruumidesse kaasaegseks ja pilkupüüdvaks, aga ka kaitsevad vihma ja muude ebasoodsate ilmastikutingimuste eest. Paigaldamise seisukohast on klaasvarikatused ohutumad kui metallist, plastikust või muudest materjalidest valmistatud varikatused. Klaasvarikatused on valmistatud eriti vastupidavast karastatud klaasist, mistõttu nad kannatavad suurt tuulekoormust ja muudavad hoone välisilme tundmatuseni.
Read more

KLAASFASSAADID

Alumiiniumfassaadid on mõeldud kasutamiseks kontori-, näituse- ja üldhoonetes, kauplustes ja olmehoonetes, hotellides, elumajades, spordi- ja vabaajakeskustes, pankades, tehasehoonetes.
Read more