MB-78EI WALLS – MUNTIN-FREE

RW kuni 41dB
Sound insulation
Klass 5A
Õhukindel
Klass 2
Veekindel
EI30, EI60
Tulekindel klass

Aluprof pakub süsteemipõhist läbipaistvat ja tulekindlat seinalahendust MB-78EI. See võimaldab ehitada sisemisi vaheseinu ilma nähtavate vertikaalsete seinaprofiilideta, mis eraldavad seina üksikuid mooduleid, säilitades nende täieliku tulepüsivuse.

Klaaspaneelide vaheline ühenduskoht on ainult 4 mm ja see on täidetud tulekindla materjali ja mittesüttiva silikooniga. Silikooni on saadaval kolmes värvitoonis (must, hall või valge). Vaheseinte kõrgus võib seega olla kuni 3,6 m, moodulite laiusega kuni 1,5 m. Nendel vaheseintel Poola ehitusuuringute instituudi (ITB) poolt läbi viidud tulekatsed hõlmasid nn vaba serva mudelit, seega pole seda tüüpi seinte maksimaalsele pikkusele mingeid piiranguid.

MB-78EI Muntinivaba süsteem pakub teile väga suurte siseliste vaheseinte praktiliselt piiramatuid projekteerimis- ja ehitusvõimalusi. Tänu läbipaistvatele moodulitele muudavad kõik selle süsteemi abil valmistatud konstruktsioonid teie interjööri optiliselt suuremaks. Meie süsteem pakub ka turvalisust, võimaldades hoone tulekahju tsoonide paigutamist, tagades seeläbi sobivad tingimused inimeste evakueerimiseks.

PERFORMANCE

  • Süsteem on toodetud ja seejärel testitud ITB-s kahes tuleklassis: EI30 ja EI60
  • Moodulite vaheline vuugi laius on ainult 4 mm
  • Maksimaalne seina kõrgus 3,6m
  • Ühe moduli maksimaalne laius on 1,8 m
  • Piiramatu laius ühe saina jaoks
  • Konstruktsioone on testitud karastatud klaasiga, mis on palju tugevam ja vastupidavam löökidele

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus