MB-EXPO

Karrastatud klaas
8, 10, ja12 mm
Kaks profiilide gruppi
erineva kõrgusega: madal - 36 mm ja kõrge - 100 mm.

Sisemiste vaheseinte valmistamiseks kasutatakse MB-EXPO fikseeritud ja mobiilset vaheseinasüsteemi, mis eristub klamberprofiilidesse kinnitatud karastatud klaasist paneeliga, mis on selle konstruktsioonikomponent. Selle süsteemi komponendid võimaldavad toestada fikseeritud seinu, uksi ja nende segmente. Lahendus on suunatud peamiselt kaubanduskeskustele ja büroohoonetele.

MB-EXPO süsteemi saab kasutada maksimaalse kõrgusega umbes 4 m, maksimaalse aknaühiku laiusega 1,4 m. Sellel on kaks erineva kõrgusega profiilide rühma (põranda tasemest): madal - 36mm ja kõrge - 100mm. Profiilide konstruktsioonisügavus on madalate profiilide korral 33 mm ja kõrgete profiilide korral 35 mm, kuid laiemate dekoratiivprofiilide abil on võimalik tasandamine. Süsteem võimaldab kasutada karastatud klaasi järgnevas paksuses: 8, 10 ja 12 mm. Klaasitihendid pole kummastki küljest nähtavad. Profiilide kõrgust ja konstruktsiooni sügavust saab pikendatud või pikendatud dekoratiivsete profiilide abil suurendada.

MB-EXPO süsteemi kasutamine võimaldab siseruumide funktsionaalsust muuta ja siseruumide pinda jagada. Samuti on meil võimalus valida mõlemalt küljelt alumiiniumist dekoratiivprofiilide viimistluse vahel [bicolour] ja kasutada roostevabast terasest ribasid. 100 mm kõrguste profiilide korral on lehe tiheduse suurendamiseks võimalik kasutada madalamaid harjatihendeid. Selle süsteemi oluline eelis on selle mitmekülgsus ja võimalus kasutada paljude ettevõtete toodetud riistvara.

Features and benefits

  • Nähtamatu tihendid
  • Kerge ja elegantne
  • Klaas 8, 10 ja 12 mm
  • Fikseeritud profiili sügavus sõltumata klaaspinna paksusest
  • Kuni 4 m kõrgused ehitised
  • Kohandatud paljude ettevõtete riistvaratoodete kasutamiseks: Aluprof, Geze

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus