Klaasitud terrassid

37.jpg

Klaasitud terrassid annavad hoonele kaasaegse välimuse kaitstes inimesi ümbritseva keskkonna kahjulike mõjutuste eest. Täitke terrass valguse ja õhuga, kasutades raamideta terrassiklaase või alumiiniumkarkassi. Teine säästlikum, kuid mitte nii usaldusväärne variant. Sellega kaitsete end halbade ilmade, aga ka tüütute putukate eest ning saate nautida ruume olles turvaliselt kaitstud.

Terrassi klaasimine karastatud klaasiga – usaldusväärne, kauakestev ja lihtsalt hooldatav lahendus. Kuju ja suuruse valikul piirangud puuduvad.

DetailsRaamidega rõduklaasidRaamideta rõduklaasidColorsGlass

LUMICO terrassi klaasimissüsteem

Terrassi klaasimine – arukas investeering oma elamisse.
Terrassi klaasimine – mugav viis muuta terrass puhtaks, kuivaks ja soojaks kohakeseks. Terrassi dekoreerimise ja sisustamisega loote ideaalse paiga, kus sõprade ja perega koos mõnusalt aega veeta. Klaasimine parandab soojus- ja heliisolatsiooni, kaitsetes terrassi aastaringselt. Lendav praht, vihm, lumi, tuul või tolm ei sega teid enam. Iga klaaspaneel on individuaalne, igast materjalist valmistatud ja soovitud värvitooniga üle värvitud.

1 8aa

Valikus on:

  1. Raamidega rõduklaasid
  2. Raamideta rõduklaasid

frame cross-sectioninstallation

6aa 5aa

Raamidega klaasimise eelised:

Lihtne hooldada:

LUMICO raamidega klaasimissüsteemi peamisteks eelisteks on vastupidavus ja lihtne kasutus. Alumiiniumraami paneelid liiguvad sujuvalt piki 2- või 4-soonelisi juhtprofiile. Klaaside pesemine on lihtne ja turvaline, kuna kõik paneelid on liikuvad.

frame opened

frameless closed

Turvalisus

Tugevad alumiiniumprofiilid on üksteisega kindlalt ühendatud, muutes need tuulekoormusele vastupidavaks ning kaitsevad sissemurdmise ja rõdule väljast sisenemise eest. Väljast pole rõduklaaside avamine võimalik.

Rahu

Raamidega klaasimissüsteem vähendab tõhusalt tänavalt kostuvat mürataset. Suurepärane uudis neile, kes elavad suures linnas

Kuidas see töötab

Lükandsüsteem on valmistatud alumiiniumprofiilile paigaldatud klaaspaneelidest. Raamide libisemine ülemiste ja alumiste juhtprofiilide vahel on tagatud nailoniga kaetud rullikutega, mis ei vaja spetsiaalset hooldust. Profiilides on tehtud spetsiaalsed drenaažiavad. Kuluvad mehhaanilised detailid süsteemis puuduvad. Raamid on ühendatud tuulekaitsefunktsiooniga, mis ei võimalda süsteemi väljapoolt avamist. Süsteemis on kasutusel 4,6 mm karastatud klaas või 3+3 lamineeritud, erinevates värvitoonides saadaval klaas. Ühele poole on võimalik liigutada kuni 4 raami. Kui raame on rohkem avanevad nad mõlemale poole

8aa 7aa

Raamideta klaasimise eelised:

ihtne hooldada:

LUMICO raamideta klaasimissüsteemi peamisteks eelisteks on vastupidavus ja lihtne kasutus. Klaasipaneelid liiguvad sujuvalt piki profiili üksteise järel, äärmine klaasipaneel on vertikaalselt 90 kraad pööratav ja avaneb sissepoole. Süsteem avaneb raamatuna, võtab võimalikult vähe ruumi ja võimaldab rõdu täielikku avamist. Klaaside pesemine on lihtne ja ohutu, sest aknad avanevad sissepoole.

frameless opened

frameless closed

Välisilme

Ilu ja piiramatu vaade. Nüüd, kui oleme lõpetanud vertikaalsete profiilide kasutamist ja teinud võimalikuks süsteemi täielikku avamist, on suurepärane aknavaade garanteeritud..

Erinevad kujud ja suurused

Karkassita süsteemi võib kasutada erineva kuju ja suurusega rõdude klaasimiseks. Klaas sobitub igasse nurka, tehnilised piirangud puuduvad. Vertikaalsete profiilide puudumisel ei moonuta karkassita süsteem hoone välisilmet.

Turvalisus

Vastupidavad alumiiniumprofiilid ja karastatud klaas kaitsevad sissemurdmise ja rõdule väljast sisenemise eest. Väljast pole rõduklaaside avamine võimalik. Rõduklaaside avamissüsteem on laste eest kaitstud, rõdu võib olla ohutu ja huvitav koht lastele mängimiseks.

Rahu

Karkassita rõduklaasimissüsteem suurendab oluliselt heliisolatsiooni. Meie katsed on näidanud, et klaasitud rõdu vähendab transpordi, ehitustööde, lennukite ja muu linnakära mürataset kuni 50%.

Kuidas see töötab?

Alumised ja ülemist juhikud on konstruktsiooni aluseks. Nad on tugevalt kinnitatud lae ja parapeti (väike kaitsesein piki rõdu serva) külge. Paneel on valmistatud alumiiniumprofiilist, mis on liimitud polüuretaanliimiga klaasi külge ja kinnitatud neetidega (korrosiooni vältimiseks). Üleval ja all on kaks rullikut. Olenevalt kliendi soovidest kasutame ümarate servadega 6, 8, või 10 mm karastatud klaasi. Lehtede vahel on hermeetik, mis kaitseb halbade ilmastikutingimuste eest. Ühe lehe optimaalne laius on 500-700 mm. Kinnitused on valmistatud roostevabast terasest, kasutatakse elastilisest külmakindlast nailonist ja silikoonist PVC-tarvikuid.

Frameless

Frameless:

Powder spraying technology is used for painting aluminum profiles. According to the RAL color catalogue.

Framed:

The aluminum profile surface is anodized and powder spraying painting method is used, according to RAL color catalogue or wood imitation decors.

RALchart

Frameless:

Choose from available glass color options:

Transparent

Matt

Bronze

Smoky-grey

Silk print processed

Framed:

Choose from available glass color options:

Transparent

Matt

Various shades

Send price request

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus