Klaasitud terrassid

37.jpg

Klaasitud terrassid annavad hoonele kaasaegse välimuse ja kaitsevad teid ümbritseva keskkonna kahjulike mõjude eest. Täitke terrass valguse ja õhuga, kasutades raamideta terrassiklaase või alumiiniumkarkassi. Nii kaitsete end halbade ilmade ja tüütute putukate eest ning saate nautida oma ruume olles turvaliselt kaitstud.

Terrassi klaasimine karastatud klaasiga – usaldusväärne, kauakestev ja lihtsasti hooldatav lahendus. Kuju ja suuruse valikul piirangud puuduvad.

DetailsVärvitoonidKlaas

LÜMICO terrassi klaasimissüsteem

Terrassi klaasimine – arukas investeering oma elamisse ja mugav viis muuta terrass puhtaks, kuivaks ning soojaks kohaks. Terrassi dekoreerimise ja sisustamisega loote ideaalse paiga, kus sõprade ja perega koos mõnusalt aega veeta. Klaasimine parandab soojus- ja heliisolatsiooni, kaitstes terrassi aastaringselt. Lendav praht, vihm, lumi, tuul või tolm ei sega teid enam. Iga klaaspaneel on individuaalne ja teie soovitud värvitooniga.

1 8aa

Raamideta rõduklaasid:

frame cross-sectioninstallation

Raamideta süsteem:

Alumiiniumprofiilide värvimiseks kasutatakse pulberpihustussüsteemi vastavalt RAL värvikataloogi toonidele.

Kujundus:

Alumiiniumprofiili pind on anodeeritud ja pulberpihustus meetodi abil kantakse soovitud RAL värvitoon pinnale. Võimalik on valida ka puitimitatsiooni.

RALchart

Raamideta:

Valik:

Läbipaistev

Matt

Pronks

Hall

Erinevad toonid

Küsi hinnapakkumist

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus