Balumax

Soojustatud rõdupiirde süsteem

Balumax on esimene ja ainus soojusisolatsiooniga süsteem Balti riikides, mida saab integreerida rõdu klaasistussüsteemidesse. Soojusisolatsiooniga rõdu süsteem on loodud nii, et see ühendaks piirdesüsteemide elegantsuse isolatsiooniga.

  • SOOJUSTATUD INTEGRATSIOONI SÜSTEEM

    LÜMICO võttis soojusisolatsiooniga klaaspiirete süsteemi sammu edasi rõduklaasimis sektoris. LÜMICO esitleb 28 mm klaaspaketiga klaaspiirete süsteemi.

  • IRÕDUKLAASIDE INTEGREERIMINE

    Heat Insulated Balustrade-i uue põlvkonna balustradi süsteem tekkis süsteemina, mis on 100% integreeritud LÜMICO rõdu klaasimisssüsteemidega. Piirete konstruktsioon on projekteeritud, arvestades kõiki meie liug- ja voltimissüsteemide eripära.

  • SMART VEE ÄRAVOOLUSÜSTEEM

    Heat Insulated Balustrade-i projekteerijad, kes keskendusid ühele klaaspiirete süsteemi puudusele, arendasid välja aruka vee äravoolusüsteemi. Tänu lüüsimisüsteemile evakueeritakse vesi profiilist ilma takistusteta.

INNOVATIIVNE PROJEKTI KONSULTANT

Lümico pakub teile spetsiaalset teenust iga suurusega projekti jaoks. Teostatakse projekti eelanalüüs, soovitatakse projektile kõige sobivam süsteem sõltuvalt asukohast, tehnilistest näitajatest ja süsteemi sobitusest.

KAHE-KIHILINE ISOLATSIOON

Süsteemi klaasi- ja profiilliidetes on vee ja tolmu isoleerimine tagatud spetsiaalselt kavandatud EPDM-lukuga ja troppidega.

Korrosioonivastane garantii

Sarnaselt teiste LÜMICO toodetega, on Heat Insulated Balustrade soojustatud isolatsioonisüsteemiga kõik lisatarvikud korrosioonivastased.

PEHME PUUTEGA, KERGESTI PUHASTAVA PINNAGA

Heat Insulated Balustrade rõdupiirete süsteem on välja töötatud nii dekoratiivse kui ka funktsionaalsuse poolest. Soovi korral saab süsteemi värvida spetsiaalselt kullatud, mustuse-vaba ESPC värviga.

4 ERI TÜÜPI KLAASE

Heat Insulated Balustrade klaaspiirete süsteemis võib kasutada 8 mm, 10mm, 12 mm ja 28 mm klaase, sõltuvalt teie vajadusest. Ülemine profiil on mõeldud iga suurusega klaasi kasutamiseks ilma täiendava profiilita.

OHUTUS ENNEKÕIKE

Heat Insulated Balustrade süsteemi ohutuse tagamiseks kõrgel tasemel, ei ole klaas välisküljele monteeritud; selle asemel asetatakse see ülaltpoolt alla libistades.

SOBIB KÕIKIDELE RÕDUDELE JA KUJUDELE

Tänu spetsiaalsele 90 kraadi profiilile saab süsteemi kasutada ilma probleemideta kõikides rõdudes. Nurkades olevad postid ei riku vaadet ja fassaadide esteetika säilib.

VÄÄRTUSE LISAMINE ARHITEKTUURI DISAINILE

Rõdud on hoone fassaadide kõige silmapaistvam osa. Heat Insulated Balustrade rõduklaasid ja piirdesüsteem on kujundatud läbi esteetiliste aspektide. Kombineerituna rõdu klaasimisssüsteemiga võimaldab rõdupiirete konstruktsioon täiuslikult kombineerida profiilid ja tugipostid, tagades hormoonia.

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus