Rõdu klaasimine

Aasta-aastalt muutub rõdu klaasimine üha populaarsemaks. Rõdu klaasimine kaitseb ebasoodsate ilmastikutingimuste, samuti soovimatute naabrite tähelepanu eest. Rõdu klaaside süsteem takistab soojakadu. Lisaks on need ideaalsed lahendused neile, kes soovivad istutada rõdule lilli.

Alumiinium lükand- ja voldik rõduklaasisüsteem

  • Klaasi spetsifikatsioonid: Poleeritud nurkadega karastatud või lamineeritud klaas
  • Klaasi paksus: 6 – 8 – 10 mm
  • Maksimum klaasi laius: 800*2500 mm
  • Kandesüsteem: ülemine + alumine (4+4)

LÜMICO TIARA RÕDUKLAASISÜSTEEMID ON TUULEKINDLAD KUNI KIIRUSENI 176 KM/H

Tested and proven

MEIE KLAASIST TIARA SÜSTEEMIDEL ON 30-AASTANE KORROSIOONIVASTANE GARANTII JA 2 AASTAT LISATARVIKUTELE

Varjatud vee äravool

Profiili ülemises osas on kondensaatkanal vee äravoolu jaoks, mis võimaldab efektiivset vihmavee äravoolu ja annab süsteemile kosmeetilise välimuse. Vihmavesi ei pääse süsteemi juhtivprofiili.

Pidurdamatu liikumine

Tiara 8 süsteemis on kasutame spetsiaalselt projekteeritud ja kaetud rullikuid – 4 üleval ja 4 all, iga paneeli kohta.See muudab süsteemi peatumatuks. Kõik paneelid avanevad ja sulguvad mugavusega minimaalse hõõrdumise ja müraga.

Mitte kukkuvad paneelid

LÜMICO teadus- ja arendustegevuse osakonna insenerid töötasid välja uue lukustusmehhanismi. Seda süsteemi kutsutakse “ABL – Auto Brake Lock” ja töötab siis kui paneelid jõuavad parkimisalale automaatselt. Nii, et paneelid avanevad blokeeritud kui süsteem pole lukustatud.

Korrosioonikaitse garantii

Nagu ka teistes LÜMICO toodetes, Tiara kõik rullikud ja tarvikud on korrosioonivastased.

Lihtne käsitleda ja hooldada

Lümico raamideta klaasimissüsteemide peamine prioriteet on see, et see on vastupidav ja mugav. Klaaspaneelid libisevad sujuvalt mööda juhtprofiili üksteise järel ja äärepoolseim klaaspaneel avaneb sisse. See avaneb nagu raamat, mille lehed avanevad vastu seina, võttes nii vähe ruumi kui võimalik ning võimaldab rõdu tervikuna avada

Visuaalne välimus

Ilus esteetika ja takistamatu vaade. Kuna puuduvad vertikaalseid profiilid ja süsteemi saab täielikult avada, tagame suurepärase vaate.

Meelerahu

Raamideta rõduklaaside süsteem vähendab märgatavalt tänavalt tulevat heli. Kontrollitud testid on tõestanud, et meie klaasitud rõdu vähendab sõidukite, ehitustööde, lennukite ja muude linnakeskkonna vibratsioonide müra kuni 50% ulatuses.

Turvallisuus

Kestävät alumiiniprofiilit ja karkaistut lasipaneelit tarjoavat korkealuokkaisen suojan murtovarkaita vastaan ulkoapäin, koska parvekelaseja on mahdotonta avata ulkopuolelta. Lasitettu parveke on turvallinen myös lapsille.

Mielenrauhaa

Kehyksetön parvekelasitus vähentää myös kadulta tulevia ääniä. Valvotut testit osoittavat, että laseillamme lasitetut parvekkeet vähentävät ajoneuvojen, rakennustyömaan, lentokoneen sekä muun kadulta tulevan melun jopa 50 %.

Kuidas klaase puhastada?

Süsteemi kõiki paneele saab avada sisse, nii et klaaside seest ja väljast puastamine on imelihtne. Vertikaalsed profiilid on alumiiniumist, mis ei lase süsteemil kahvatuda. Profiilid on projekteeritud voolujooneliselt, eesmärgiga lihtsustada puhastamist.

Kas rõdu klaasimine on minu väikstele lastele ohutu?

Kõigil hingedega paneelidel on lapselukud. Kui süsteem on lukus, tähendab see seda, et olete kaitstud.

Kas sobib nii rõdudele kui ka talveaedadele?

Sobilik igat tüüpi rõdudele (sirge, kumer, kaarjas või nurga all). Väga populaarne hotellide, restoranide ja kovikute kohas. Samuti on meie süsteemid mõeldud töötama koos talveaedade ja varikatuste (pergola) konstruktsioonidega.

Kuinka se toimii?

Ylä- ja alaohjausprofiilit ovat järjestelmän perusta. Ne kiinnittyvät lujasti kattopaneeliin sekä seinään parvekkeen reunalla. Yksittäinen osanen on valmistettu alumiinista, joka puolestaan on niitattu sekä liimattu lasipaneeliin polyuretaaniliimalla (ei-syövyttävä). Järjestelmän yläosassa on 2 laakeria samoin kuin pohjaosassa. Käytämme 6, 8 tai 10 mm karkaistua lasia pyöristetyillä kulmilla riippuen vaatimuksista. Lisäksi lasitusjärjestelmästä löytyvät valmiiksi asennetut tiivisteet suojamaan säätä vastaan. Optimaalinen paneelin leveys on 500 – 700 mm. Kiinnitysosat ovat ruostumatonta terästä ja PVC-osat ovat valmistettu elastisesta, pakkasenkestävästä nailonista ja silikonista.

WIND LOCK

A necessary detail for all balconies on high floors of the building. The stainless steel lock with the perfect “wind lock” mechanism is another LÜMICO know-how that integrates all the wide panels into a balcony glazing system.

Saatke hinnapäring


JahEi ole