MB-45, MB-45D

Kõrgus kuni 2400 mm; Laius kuni 1250 mm
Maksimaalne ukse suurus (K × L)
120-130 kg
Maksimaalne raami kaal (uks/ aken)

MB-45 on kaasaegne alumiiniumsüsteem, mis on mõeldud soojusisolatsiooni mittevajavate arhitektuuriliste välis- ja sisepiirang elementide kujundamiseks, näiteks erinevat tüüpi vaheseinad, aknad, käsitsi ja automaatsed lükanduksed, pöördeuksed, esikud, vitriinid, kassaaparaadid, vitriinid ja ruumikujundus.

Aknaosade sügavus on 45 mm (leng), 54 mm (aknaraam) ja uste sügavus: vastavalt 45 mm ja 45 mm. Niisugused profiili sügavused annavad tootele pärast sulgemist ühe pinna väliskülje efekti. Profiilide kuju võimaldab saavutada saledaid ja vastupidavaid akna- ja uksekonstruktsioone.

MB-45 süsteemi väga oluline omadus on profiilide painutamise võime.

Tiheduse tagab sünteetilisest kautšukist EPDM valmistatud spetsiaalsete tihendite kasutamine, mis tagavad pikaajalise töötamise ajal vastupidavuse vananemisele.

Selle süsteemi iseloomulik tunnus on seos akna-uksesüsteemidega MB-60 ja MB-70. Süsteemi mitmekülgsust ja atraktiivsust suurendab veelgi võimalus valida erinevaid lisaseadmeid (näiteks alumise ukselehe tihendamine, lükand- ja pöörduste sulgemine, klaaside kuju, ukseläve kuju ja kõrgus).

See süsteem võimaldab kasutada klaaspaneelide komplekte, mille paksus aknaraamidel on 2–35 mm ja fikseeritud akendel ja ukseavadel 2–26 mm.

Saatke hinnapäring

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus