Alumiiniumist uksed MB70HI

Kaasaegsed ja vastupidavad alumiiniumuksed, mis esindavad elegantset disaini ja kõrget ohutust.

Uksed MB-70 süsteemis on ideaalne lahendus, mis ühendab vastupidavuse, esteetika ja kaasaegse disaini. Suur valik RAL värviruumis võimaldab kohanduda kõikidele arhitektuurilistele  stiilidele. Kõrgekvaliteetsed alumiiniumprofiilid on ilmastikutingimuste kahjulikud mõjud. Selles süsteemis tehtud uksed paistavad silma elegantsi ja kaasaegse disaini eest ning samal ajal tagavad nad parema energiatõhususe parameetrid tänu uuenduslikule EPDM-i tihendussüsteemile.

Detaljer

Süsteemi profiilidel on kolmekambriline struktuur, mille konstruktsiooniline sügavus on 70 mm ja termiline materjal polüamiidist, mis on tugevdatud klaaskiududega ja spetsiaalsed lisad, mis isoleerivad sisemust ja ruumi MB-70 aknaklaaside vahel.

Klaaspakendid on saadaval paksusega kuni 50 mm; ühe klaaspaketi termiline läbilase Ug = 1,0 W / (m2K) vastavalt standardile PN-EN674; võimalus kasutada kolmekordset klaaspaketti Ug = 0,5 W / (m2K); võimalus kasutada kõrgendatud heliisolatsiooni, temperatuuri, ohutuse, murdvarguse, ornament või päikesekaitsega klaase. Lai valik uksetäiteid on saadaval.

  • 3 hingeega;
  • lukustabe ühe punkti lukustuspoldiga;
  • valikuliselt 3-punktine espagnolette.

Peamised eelised:

  • Suur varieeruvus ja süsteemi mitmekesisus
  • Väga vastupidavad profiilid (minimaalne seina paksus 2 mm)
  • Väga hea tehniline lahendus
  • RAL-skaala piirideta värvivalikud
  • RAL värvid: teie valida on üle 200 värvi

 

Hea tehniliste omadustega ukse süsteem
Kaasaegne alumiiniumusteede tootmise süsteem, mille suurim soojusisolatsioon standardse MB-70 abil on võimeline tootma alumiiniumuksi, mis on kindlustatud sissemurdmisest.
MB-70HI versioon tagab suurema soojusisolatsiooni, kuna keskne profiilikambris ja klaasi ja profiili vahel on eriline jõupingutus.

Peakohal olev uksesulgur GEZE

Nähtamatu aknaraami sortiment. See võimaldab fikseeritud ja avatavate akende naaberkombinatsioonide seas minimalistliku disainiga välimust hoone välisest küljest. See annab mulje kergest ja minimalistlikust väljanägemist, kuna raami väike laius on nähtav väljastpoolt. Saadaval nii tavalises kui ka HI-sortimendis, millel on suurem soojusisolatsioon.

Skicka pris begäran

Nimi

Telefoninumber

E-post

Kohaletoimetamise linn

Teie sõnum, mõõdud, kogus